Kościerski Bus
 607 458 109  Wyślij wiadomość  Zarezerwuj przejazd

Bus z Polski do Aachen

Oto kolejna „perełka” zlokalizowana w Nadrenii Północnej-Westfalii. Tym razem zabierzemy Was busem do Niemiec w podróż do jednego z najpopularniejszych miast uzdrowiskowych w Niemczech… do Aachen. Aachen cieszy się wyjątkowo dużą popularnością nie tylko ze względu na szereg doskonale wyposażonych kurortów SPA. To również jeden z wiodących ośrodków przemysłowych, ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu elektrotechnicznego, maszynowego, metalowego, a także kolejowego. To stąd rok rocznie „wychodzi” niezliczona ilość niebywale pysznej czekolady (przemysł spożywczy). Aachen wydaje się idealne dla wszystkich poszukujących pracy bądź pragnących odpocząć po dotychczasowej. Co więcej, miasto to jest również ważnym centrum naukowym. Znajdziemy tu wiele uczelni zrzeszających również polskich studentów.

Transport do Aachen z Polski

Chociaż wydaje się, że transport do Aachen nie jest rzeczą trudną, nieco zawiłe trasy niemieckie mogą stanowić pewną trudność – zwłaszcza dla niedoświadczonego kierowcy. W mieście znajduje się węzeł kolejowy, jednakże nie każdy z nas preferuje podróż nierzadko zatłoczonym, a czasami również klaustrofobicznym pociągiem. My proponujemy Wam miłe i przyjemne rozwiązanie – szybki transport osób busamiBusy Kościerskie dedykowane są najbardziej wymagającym Odbiorcom – zarówno Klientom Indywidualnym jak i Klientom Biznesowym. Nowoczesne, w pełni sprawne, a zarazem komfortowe pojazdy sprzyjają długim i krótkim podróżom po Niemczech.

Bus do Aachen z polski

Zastanawiacie się jak działamy? To proste. Nasz miły, doświadczony, a przy okazji znający język niemiecki kierowca, przyjedzie po Was w wyznaczone miejsce i wskazanej godzinie. Z największą przyjemnością pomożemy Ci spakować bagaże i zająć miejsce. Następnie zabierzemy Cię pod dowolny adres zlokalizowany już w Aachen. Martwisz się o ewentualne postoje? Spokojnie! Nasi pracownicy to też ludzie. Powiedz nam, że chcesz wyjść z busa, a na pewno zatrzymamy się w najbliższym możliwym miejscu.

Czy wiesz, że ?

Kościerskie busy pomorskie i zachodniopomorskie umożliwiają transport zwierząt? Powiadom nas o tym fakcie na etapie rezerwacji miejsca. Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Pracownicy kaszubskich busów z największą przyjemnością rozwieją Twoje wątpliwości.

Busy do  Aachen jadą przez:

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miasto, Słupsk, Koszalin, Świdwin Białogard, Goleniów, Szczecin, Berlin, Poczdam, Magdeburg, Brunszwik, Hanower, Bielefeld, Hamm, Dortmund, Essen, Duisburg, Duuseldorf do Aachen.

Ratusz w Aachen

Ratusz w Aachen

Katedra w Aachen

Katedra w Aachen

Aachen kamienna stacja kolejowa

Aachen kamienna stacja kolejowa

Aachen stare miasto

Aachen stare miasto

Transport na imprezę okolicznościową?

Nie ma problemu, powiedz tylko kiedy i gdzie!

Kierowca na Imprezę Okolicznościową

Nasz kierowca dowiezie Cię z podanego przez Ciebie adresu do miejsca docelowego. Masz plany na imprezę a nie masz transportu? Skontaktuj się z nami.

Zamów kierowcę na imprezę

Kierowca na imprezę okolicznościową?

Zobacz przykładowe trasy z Busem Kościerski

Chcesz skorzystać z naszej oferty?

Możesz się z nami skontaktować lub skorzystać z formularza zamówienia online.
Formularz online Kontakt
Zamówienie Busa Kuścierski