Kościerski Bus
 607 458 109  Wyślij wiadomość  Zarezerwuj przejazd

Busem do Mannheim

Oto jeden z najważniejszych ośrodków naukowo-kulturalnych Badenii-Wirtembergii. Przedstawiamy Wam Mannheim – niezwykle urokliwe miasto, siedzibę wielu ważnych niemieckich uniwersytetów. Zlokalizowane w bliskiej odległości od Frankfurtu nad Menem, rok rocznie przyciąga do siebie nie tylko spragnionych wiedzy studentów, ale również turystów i osoby aktywnie poszukujące pracy. W Mannheimie zarejestrowanych jest kilka tysięcy ważnych przedsiębiorstw z różnych dziedzin gospodarki. Chcesz szybko, sprawnie i bez większych komplikacji dojechać z Polski do dowolnego zakątka Niemiec? Kościerski Bus zagwarantuje Ci komfortową i bezpieczną jazdę na zasadzie „od drzwi do drzwi”. Jak to wygląda w praktyce?

Profesjonalny przewóz busami to usługa dedykowana najbardziej wymagającym Odbiorcom. Nowoczesna flota pojazdów sprzyja wygodnej jeździe na trasie Polska – Niemcy, w szczególności Polska – Mannheim. Współpracujemy z doświadczonymi, certyfikowanymi kierowcami. Cała kadra kaszubskich busów służy pomocą w zakresie pokonywania bariery językowej. Nasi pracownicy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Klientów – z największą przyjemnością zatrzymają się na granicy, w restauracji czy też… na papierosa. Busy do Niemiec z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego charakteryzują się niską, atrakcyjną ceną. Dysponujemy jedną z najbardziej konkurencyjnych ofert na rynku.

Naszym Klientom udostępniamy w pełni nowoczesną, a co za tym idzie całkowicie bezpieczną flotę pojazdów. Eleganckie, przestronne busy doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku krótszych jak i nieco dłuższych podróży. Każdy samochód wyposażony został w wygodne fotele – sprzyjające komfortowemu czytaniu książki bądź słodkiemu leniuchowaniu po ciężkim dniu pracy, a także wentylacje, praktyczne światło WiFi, a także gniazdka elektryczne. Kościerski bus dopuszcza transport czworonogów, jednakże tylko po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem.

Marzy Ci się wycieczka do innego miasta, aniżeli Mannheim?

Zapoznaj się z naszą ofertą. Wybierz cel i datę podróży, a nasz bus będzie czekał na Ciebie w określonym miejscu i czasie.

Busy do Niemiec jadą przez:

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miasto, Słupsk, Koszalin, Świdwin Białogard, Goleniów, Szczecin, Berlin, Lipsk, Frankfurt nad Menem do Mannheim .

Mannheim Fontanna Friedrichsplatz

Mannheim Fontanna Friedrichsplatz

Mannheim Ren Stary Rhein Zachód Słońca

Mannheim Ren Stary Rhein Zachód Słońca

Mannheim Zamek Kurfürstliches

Mannheim Zamek Kurfürstliches

Mannheim tęcza nad miastem

Mannheim tęcza nad miastem

Transport na imprezę okolicznościową?

Nie ma problemu, powiedz tylko kiedy i gdzie!

Kierowca na Imprezę Okolicznościową

Nasz kierowca dowiezie Cię z podanego przez Ciebie adresu do miejsca docelowego. Masz plany na imprezę a nie masz transportu? Skontaktuj się z nami.

Zamów kierowcę na imprezę

Kierowca na imprezę okolicznościową?

Zobacz przykładowe trasy z Busem Kościerski

Chcesz skorzystać z naszej oferty?

Możesz się z nami skontaktować lub skorzystać z formularza zamówienia online.
Formularz online Kontakt
Zamówienie Busa Kuścierski