Kościerski Bus
 607 458 109  Wyślij wiadomość  Zarezerwuj przejazd

Bus z Polski do Monachium

Stolica Bawarii i trzecie pod względem liczby ludności miasto Niemiec – Monachium to jeden z najważniejszych zakątków kraju. Główny ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy rok rocznie przyciąga całą rzeszę zagranicznych turystów, pracowników kontraktowych, a także przyszłych studentów. Siedziba Federalnego Trybunału Finansowego oraz centrali Towarzystwa Maxa Plancka ma do zaoferowania wiele prestiżowych miejsc pracy – nie tylko w branży badawczo-rozwojowej.

Szukasz pracy? Monachium czeka!

Busy do Niemiec pomorskie i zachodniopomorskie każdego tygodnia przewożą grupy zorganizowane oraz pracowników gotowych podjąć się zatrudnienia w jednej z wielu monachijskich firm. W mieście znajdziemy główne siedziby wielu ważnych firm z branży finansowej, w tym banków i przedsiębiorstw ubezpieczeniowych. W Monachium nie brakuje także instytucji handlowych. Na uwagę zasługuje doskonale rozwinięty przemysł elektrotechniczny (Simens), środków transportu (BMW), a także włókienniczy i maszynowy. Dodatkowo, w mieście w najbliższych okolicach znajdziemy firmy działające w branży chemicznej, elektronicznej, poligraficznej, a także spożywczej.

Dla kogo są busy do Monachium?

Przewozy do Niemiec to rozwiązanie dedykowane wszystkim tym, którzy cenią sobie wysoki komfort podróży. Nowoczesna, w pełni zaopatrzona i maksymalnie bezpieczna flota pojazdów przypadnie do gustu zarówno Klientom Indywidualnym jak i Klientom Biznesowym. Przestronne wnętrze, wygodne rozkładane siedzenia, możliwość podłączenia ładowarki – nasze pojazdy są dostosowane do potrzeb i preferencji każdego Odbiorcy, niezależnie od wieku. Klimatyzowana flota sprzyja długim i krótkim podróżom, również w towarzystwie czworonogów.

Nad bezpieczeństwem podróży czuwa jeden z naszych wykwalifikowanych pracowników. Kierowcy naszej firmy doskonale orientują się w topografii Niemiec. Szybko i sprawnie przewiozą Państwa z punktu A do punktu B na trasie Polska-Monachium. Dodatkowo, każdy z nich biegle włada językiem niemieckim. W razie problemów związanych np. z dokumentami, nasz pracownik pomoże Państwu porozumieć się z przedstawicielami władzy.

Masz pytania dotyczące podróży do Monachium?

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Busy do Niemiec jadą przez:

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miastko, Słupsk, Koszalin, Świdwin Białogard, Goleniów, Szczecin, Berlin, Magdeburg, Lipsk, Norymberga do Monachium.

Plac Mariacki w Monachium

Plac Mariacki w Monachium

Ołtarz Kościół św. Jana Nepomucena w Monachium

Ołtarz Kościół św. Jana Nepomucena w Monachium

pałac Nymphenburg w Monachium

pałac Nymphenburg w Monachium

Monachium Olimpia góra

Monachium Olimpia góra

Transport na imprezę okolicznościową?

Nie ma problemu, powiedz tylko kiedy i gdzie!

Kierowca na Imprezę Okolicznościową

Nasz kierowca dowiezie Cię z podanego przez Ciebie adresu do miejsca docelowego. Masz plany na imprezę a nie masz transportu? Skontaktuj się z nami.

Zamów kierowcę na imprezę

Kierowca na imprezę okolicznościową?

Zobacz przykładowe trasy z Busem Kościerski

Chcesz skorzystać z naszej oferty?

Możesz się z nami skontaktować lub skorzystać z formularza zamówienia online.
Formularz online Kontakt
Zamówienie Busa Kuścierski