Kościerski Bus
 607 458 109  Wyślij wiadomość  Zarezerwuj przejazd

Bus z Polski do Regensburg

Ratyzbona to kolejne niemieckie miasto z długą, niezwykle barwną historią. Pozornie niewielkie, jest ważnym ośrodkiem gospodarczym Bawarii. Siedziba wielu ważnych w regionie firm z gałęzi elektrotechnicznej, produkcji samochodów, przemysłu maszynowego, browarnictwa, drukarstwa oraz transportu śródlądowego rok rocznie przyciąga całą rzeszę spragnionej godziwej pracy siły roboczej. Piąte co do wielkości miasto w regionie może pochwalić się również przyciągającymi wzrok zabytkami, w tym wpisanym na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO Starym Miastem.

Busy do Niemiec – na wycieczkę i do pracy

Busy do Niemiec to wyjątkowo wygodne rozwiązanie dedykowane najbardziej wymagającym Odbiorcom. Nowoczesna flota pojazdów sprzyja szybkiemu i co najważniejsze bezpiecznemu transportowi pod dowolny adres zlokalizowany w Ratyzbonie. Każdy pojazd zaopatrzony został w gniazdko elektryczne oraz indywidualne światło. Wygodne, rozkładane fotele doskonale sprawdzą się zarówno przy drzemce, leniuchowaniu z książką jak i wykonywaniu obowiązków służbowych. Klimatyzowane, przestronne wnętrze przypadnie do gustu zarówno dzieciom, dorosłym jak i seniorom. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, umożliwiliśmy przewóz zwierząt. Chcąc podróżować z czworonogiem niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja.

Jakość ma znaczenie

Jako jedni z niewielu działamy w oparciu o rozwiązanie door to door. Nasz doświadczony kierowca przyjedzie we wskazane miejsce, we wcześniej ustalonym terminie. Zależnie od preferencji Klienta może być to np. parking bądź adres domowy. Po zajęciu przez Państwa miejsca, wyruszy w podróż na trasie Polska – Niemcy (Ratyzbona). Naszym celem jest dowieźć Klienta w preferowane przez niego miejsce zlokalizowane na terenie Ratyzbony. Nasz personel doskonale włada językiem niemieckim. W razie problemów czy trudności związanych np. z dokumentami, z największą przyjemnością pomoże Państwu nawiązać kontakt z przedstawicielami władzy.

Masz pytania dotyczące podróży?

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Busy do Niemiec jadą przez:

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miasto, Słupsk, Koszalin, Świdwin Białogard, Goleniów, Szczecin, Berlin, Norymberga do Regensburga.

Regensburg – kamienny most

Regensburg – kamienny most

Katedra św. Piotra w Regensburg

Katedra św. Piotra w Regensburg

Regensburg średniowieczna architektura

Regensburg średniowieczna architektura

historyczne centrum miasta w Regensburg

historyczne centrum miasta w Regensburg

Transport na imprezę okolicznościową?

Nie ma problemu, powiedz tylko kiedy i gdzie!

Kierowca na Imprezę Okolicznościową

Nasz kierowca dowiezie Cię z podanego przez Ciebie adresu do miejsca docelowego. Masz plany na imprezę a nie masz transportu? Skontaktuj się z nami.

Zamów kierowcę na imprezę

Kierowca na imprezę okolicznościową?

Zobacz przykładowe trasy z Busem Kościerski

Chcesz skorzystać z naszej oferty?

Możesz się z nami skontaktować lub skorzystać z formularza zamówienia online.
Formularz online Kontakt
Zamówienie Busa Kuścierski