Kościerski Bus
 607 458 109  Wyślij wiadomość  Zarezerwuj przejazd

Bus z Polski do Stuttgart

Niezwykle urokliwe, największe miasto Badeni-Wirtembergii to „must have” każdego poszukiwacza przygód. Sięgająca czasów rzymskich historia pozostawiła po sobie wyraźny ślad w postaci zapierających dech w piersi zabytków. Stuttgart to miasto, koło którego nie sposób „przejechać” obojętnie. Poza rozbudowaną ofertą turystyczną charakteryzuje się niezwykle silną, prężnie rozwijającą się strefą gospodarczą. Zarówno samo centrum jak i tereny zlokalizowane w bliskiej odległości od granicy kryją w sobie wiele ważnych przedsiębiorstw. W Stuttgarcie swoją siedzibę mają największe w tej części kraju przedsiębiorstwa, w tym: IBM, Neoplan, Hewlett-Packard, Daimler AG, Alcatel-Lucent, Porsche oraz Robert Bosch GmbH.

Do Stuttgartu w poszukiwaniu pracy.

Stuttgart cieszy się niezwykle dużą popularnością wśród Polaków poszukujących pracy. Region ten charakteryzuje się wysokim nagromadzeniem nie tylko przedsiębiorstw, ale również wiodących w kraju instytucji naukowych, akademickich oraz badawczych. Kursujące regularnie busy do Niemiec niemal w każdym tygodniu przewożą doń wykwalifikowaną kadrę pracowniczą z Polski. Na życzenie Klienta Biznesowego istnieje możliwość wynajmu pojazdu wraz z kierowcą. Nasza wykwalifikowana kadra dołoży wszelkich starań, aby przewieźć pracowników, kontrahentów, akcjonariuszy z kraju do Niemiec w możliwie najbardziej komfortowych, wygodnych warunkach.

Jakość ma znaczenie

Specjalnością naszej firmy jest transport osób na trasie Polska – Stuttgart. Przewozy do Niemiec charakteryzują się najwyższą wygodą. Nowoczesne, w pełni zaopatrzone pojazdy sprzyjają szybkiej, a zarazem bezpiecznej jeździe nawet na długie trasy. Usługi przewozu świadczone są w oparciu o zasadę door to door. Nasz kierowca podjedzie po Państwa we wskazane miejsce, pomoże zająć miejsce, a następnie dowiezie pod wskazany adres zlokalizowany na terenie Stuttgartu. Jako jedni z niewielu umożliwiamy naszym Klientom przewóz czworonogów.

Masz pytania dotyczące podróży?

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Busy do Niemiec jadą przez:

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miasto, Słupsk, Koszalin, Świdwin Białogard, Goleniów, Szczecin, Berlin, Magdeburg, Lipsk, Norymberga do Stuttgartu.

Zamek w Stuttgarcie

Zamek w Stuttgarcie

Muzeum Porsche w Stuttgarcie

Muzeum Porsche w Stuttgarcie

Stuttgart – wille w mieście

Stuttgart – wille w mieście

ratusz w Stuttgarcie

ratusz w Stuttgarcie

Transport na imprezę okolicznościową?

Nie ma problemu, powiedz tylko kiedy i gdzie!

Kierowca na Imprezę Okolicznościową

Nasz kierowca dowiezie Cię z podanego przez Ciebie adresu do miejsca docelowego. Masz plany na imprezę a nie masz transportu? Skontaktuj się z nami.

Zamów kierowcę na imprezę

Kierowca na imprezę okolicznościową?

Zobacz przykładowe trasy z Busem Kościerski

Chcesz skorzystać z naszej oferty?

Możesz się z nami skontaktować lub skorzystać z formularza zamówienia online.
Formularz online Kontakt
Zamówienie Busa Kuścierski