Kościerski Bus
 607 458 109  Wyślij wiadomość  Zarezerwuj przejazd

Busy do Niemiec na trasie Gdańsk – Würzburg

Przyszła pora na wycieczkę w stronę Bawarii. Würzburg to małe miasto liczące sobie około stu pięćdziesięciu tysięcy mieszkańców. Niegdyś celtycka osada, potem siedziba biskupstwa, teraz cichy i spokojny zakątek idealny na weekendowy wypad. Busy do Niemiec to praktyczne rozwiązanie umożliwiające szybkie zwiedzenie wszystkich wartościowych zabytków naszych zachodnich sąsiadów. Czy coś ciekawego znajdzie się w Würzburg?

Würzburg to ładne, a co najważniejsze spokojne miasto – idealne dla osób złaknionych ciszy. Wbrew powszechnej opinii, znajdziemy w nim wiele ciekawych obiektów godnych uwagi. Mimo że podczas II wojny światowej Würzburg został niemal w całości zniszczony przez nalot brytyjski, kilka kluczowych zabytków zostało nietkniętych. W ocalałych dziesięciu procentach znalazł się barokowy pałac z 1720 roku z największym na świecie plafonem, XV-wieczny most nad Menem przyozdobiony barokowymi figurami świętych z XVIII wieku, a także twierdza Marienberg zbudowana około roku 1000. Würzburg idealnie nadaje się na rodzinny weekend.

Chociaż możliwości jest wiele, najwygodniejszą z dostępnych opcji jest bus. Przewozy do Niemiec to rozwiązanie dedykowane najbardziej wymagającym Odbiorcom. Działające na zasadzie door to door sprzyjają komfortowej podróży do niemal każdego zakątka naszych zachodnich sąsiadów. Jak to wygląda w praktyce? Wybierz interesujący Cię termin i skontaktuj się z naszym przedstawicielem. W wyznaczonym dniu i godzinie nasz kierowca podjedzie we wskazane przez Ciebie miejsce. Po wskazaniu Ci miejsca i ewentualnym zapakowaniu bagaży, wyruszycie razem do Niemiec (Würzburg).

Busy do Niemiec to szybkie, wygodne i tanie rozwiązanie. Nowoczesna flota pojazdów sprzyja komfortowej jeździe zarówno na krótkich, średnich jak i długich trasach. Wszystkie busy przystosowane są do jazdy w dzień oraz w nocy, niezależnie od pogody. Odpowiednio zaopatrzone, z klimatyzacją i indywidualnym światłem, przypadną do gustu zarówno dzieciom, dorosłym jak i seniorom.

Masz pytania dotyczące podróży?

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Busy do Niemiec jadą przez:

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miasto, Słupsk, Koszalin, Świdwin Białogard, Goleniów, Szczecin, Berlin, Lipsk do Würzburga.

Würzburg z lotu ptaka

Würzburg z lotu ptaka

Würzburg ogrody barokowe

Würzburg ogrody barokowe

Würzburg

Würzburg

Würzburg rynek

Würzburg rynek

Transport na imprezę okolicznościową?

Nie ma problemu, powiedz tylko kiedy i gdzie!

Kierowca na Imprezę Okolicznościową

Nasz kierowca dowiezie Cię z podanego przez Ciebie adresu do miejsca docelowego. Masz plany na imprezę a nie masz transportu? Skontaktuj się z nami.

Zamów kierowcę na imprezę

Kierowca na imprezę okolicznościową?

Zobacz przykładowe trasy z Busem Kościerski

Chcesz skorzystać z naszej oferty?

Możesz się z nami skontaktować lub skorzystać z formularza zamówienia online.
Formularz online Kontakt
Zamówienie Busa Kuścierski