Kościerski Bus
 607 458 109  Wyślij wiadomość  Zarezerwuj przejazd

Busy pomorskie z Gdańska do Hamburga

Jedna z popularniejszych tras do Niemiec – zlokalizowany w północnej części kraju Hamburg kryje w sobie wiele urokliwych zakątków. Drugie co do wielkości (po Berlinie) miasto jest kluczowym ośrodkiem przemysłowym oraz finansowym naszych zachodnich sąsiadów. Przemysł stoczniowy, elektrotechniczny, przetwórczy, wydobywczy oraz spożywczy – zarówno w jego graniach jak i w najbliższej odległości swoje siedziby ma szereg wiodących firm.

Hamburg to wyjątkowe miejsce, w którym każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Nowoczesność przeplata się tu z klasyczną architekturą. Zabytki kryją się między futurystycznymi osiedlami, te zaś otoczone są lasami. Hamburg to jeden z wiodących kierunków zarobkowych – nie tylko Polaków. Z roku na rok liczba obcokrajowców w mieście stopniowo się powiększa. Tylko połowa mieszkańców Hamburga to Niemcy.

Drugie co do wielkości miasto Niemiec może pochwalić się wyspecjalizowanym przemysłem. W Hamburgu znajdują się znane i powszechnie cenione w świecie ośrodki rozwoju medycyny i biotechnologii. To także centrum przemysłu lotniczego i ogromna metropolia handlowa.

Dojazd do Hamburga nie jest trudny. Kluczem do sukcesu jest oczywiście komfort i wygoda podróży. Zatłoczone autobusy, wiecznie opóźnione pociągi, stosunkowo drogie samoloty… My proponujemy Państwu tańszą, wygodniejszą i maksymalnie bezpieczną alternatywę – busy do Niemiec.

Busy do Niemiec to rozwiązanie dedykowane najbardziej wymagającym Odbiorcom – nie tylko Klientom Indywidualnym, ale również Klientom Biznesowym (firmom, zakładom pracy) oraz grupom zorganizowanym. Jeżeli pragniesz szybko i sprawnie znaleźć się w Hamburgu, bez konieczności błądzenia po dworcach, ta opcja jest właśnie dla Ciebie. Jak to działa? Nasz kierowca przyjedzie po Ciebie we wskazanym przez Ciebie dniu oraz godzinie. Już nie musisz martwić się, że spóźnisz się na odjazd. Bus zajedzie dokładnie tam, gdzie chcesz – pod Twój dom, parking pod sklepem bądź miejsce pracy. Doświadczony pracownik naszej firmy dołoży wszelkich starań, aby Twoja podróż minęła bezproblemowo.

Masz pytania dotyczące podróży?

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Busy do Niemiec jadą przez:

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miasto, Słupsk, Koszalin, Świdwin Białogard, Goleniów, Szczecin, Rostock, Lubeka do Hamburga.

Hamburg – kanał między magazynami

Hamburg – kanał między magazynami

Biblioteka z lotu ptaka w Hamburgu

Biblioteka z lotu ptaka w Hamburgu

Hamburg

Hamburg

Hamburg – widok z portu

Hamburg – widok z portu

Transport na imprezę okolicznościową?

Nie ma problemu, powiedz tylko kiedy i gdzie!

Kierowca na Imprezę Okolicznościową

Nasz kierowca dowiezie Cię z podanego przez Ciebie adresu do miejsca docelowego. Masz plany na imprezę a nie masz transportu? Skontaktuj się z nami.

Zamów kierowcę na imprezę

Kierowca na imprezę okolicznościową?

Zobacz przykładowe trasy z Busem Kościerski

Chcesz skorzystać z naszej oferty?

Możesz się z nami skontaktować lub skorzystać z formularza zamówienia online.
Formularz online Kontakt
Zamówienie Busa Kuścierski