Kościerski Bus
 607 458 109  Wyślij wiadomość  Zarezerwuj przejazd

O nas

Nasze busy do Niemiec kursują po drogach polskich i niemieckich już od dobrych kilku lat. Każda podróż i każdy wyjazd do Niemiec jest dla nas tak samo ważny i wyjątkowy. Nasi najlepsi kierowcy zabierają do Niemiec Was, Wasze rodziny, przyjaciół, znajomych. Ich bezpieczeństwo jest dla nas tak samo ważne, jak dla Was. Od lat tworzycie naszą historię każdą kolejną podróżą i każdym kolejnym kupionym biletem. W Polsce działamy na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego.

To dla Was staramy się codziennie zmieniać na lepsze. Nasze usługi są dokładną odpowiedzią na to, czego oczekujecie. Dlatego:

  • Bus, którym pojedziecie do Niemiec, zjawi się pod Waszymi drzwiami. Zawiezie Was dokładnie tam, gdzie chcecie. Oszczędzacie tym samym czas, pieniądze, czasem również sporo stresu. 
  • Wchodzą w grę nie tylko przewozy do Niemiec, ale również wyjazdy poza niemieckie granice. Jeśli potrzebujecie dojechać do miejscowości w Belgii, Holandii, czy Danii, które położone są w pobliżu granicy – z przyjemnością Was tam zawieziemy.
  • Wyjazd do Niemiec zorganizowaną grupą ? Żaden problem! Wygodne wnętrza naszych busów są do Waszej dyspozycji, jeśli szykuje się podróż do Niemiec w zorganizowanym gronie rodziny, znajomych, czy współpracowników.
Busem do Niemiec

Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i pomysły. Podróże to nasze życie! Jeśli szykuje się Wam wyjazd do Niemiec – zadzwońcie do nas. Jeśli wolicie – napiszcie wiadomość. Ustalimy wszystkie szczegóły i umówimy się tak, by było Wam najwygodniej. Spokojnie możecie zaufać naszemu doświadczeniu i misji. Bo o ile cudowniejszy staje się wypoczynek, urlop czy po prostu wyjazd kiedy wiemy, że wszystko jest dograne do końca „zapięte na ostatni guzik”. Do zobaczenia w podróży !

Transport na imprezę okolicznościową?

Nie ma problemu, powiedz tylko kiedy i gdzie!

Kierowca na Imprezę Okolicznościową

Nasz kierowca dowiezie Cię z podanego przez Ciebie adresu do miejsca docelowego. Masz plany na imprezę a nie masz transportu? Skontaktuj się z nami.

Zamów kierowcę na imprezę

Kierowca na imprezę okolicznościową?

Zobacz przykładowe trasy z Busem Kościerski

Chcesz skorzystać z naszej oferty?

Możesz się z nami skontaktować lub skorzystać z formularza zamówienia online.
Formularz online Kontakt
Zamówienie Busa Kuścierski