Kościerski Bus
 607 458 109  Wyślij wiadomość  Zarezerwuj przejazd

Busy do Niemiec – Gdańsk Koblenz

Koblenz bądź nieco bardziej po polsku Koblencja to małe, aczkolwiek bardzo ładne miasto położone w zachodniej części Niemiec. Liczące niewiele ponad sto tysięcy mieszkańców, rok rocznie przyciąga całkiem pokaźną ilość turystów. Najpopularniejszą, a zarazem najpiękniejszą atrakcją Koblencji jest Deutsches Eck – charakterystyczne miejsce spływu Mozeli z Renu, dodatkowo przyozdobione pokaźnych rozmiarów pomnikiem Wilhelma I na koniu. W miejscowości tej znajdziemy wiele zabytków XVI-wiecznych, w tym zamek książęcy orz ratusz. Na uwagę zasługują również obiekty sakralne, a także XVIII-wieczne pałac lektorski i studia Klemensa – związane bezpośrednio z historią I Rzeczypospolitej.

Weekend we dwoje

Koblenz to rozwiązanie dedykowane wszystkim tym, którzy pragną odpocząć od rodzinnych stron. Zlokalizowane w stosunkowo bliskiej odległości, sprzyja weekendowym wypadom we dwoje. Oczywiście, w bliskiej odległości od miasta nie brakuje zakładów produkcyjnych i fabryk. Stąd też kierunek ten wybierany jest również przez osoby poszukujące pracy.

Rozwiązanie dla wygodnych

Busy do Niemiec to rozwiązanie dedykowane najbardziej wymagającym Odbiorcom – osobom, które stawiają nie tylko na niską cenę, ale również komfort podróży. Szybki przejazd busem charakteryzuje się maksymalnym bezpieczeństwem. Usługi oferowane przez naszą firmę bez wątpienia przypadną do gustu dzieciom, dorosłym oraz seniorom.

Flota „na medal”

Nowoczesna, w pełni zaopatrzona flota pojazdów sprzyja wygodnej, bezproblemowej jeździe zarówno na krótkich jak i nieco dłuższych trasach. Każdy pojazd pilotowany jest przez doświadczonych kierowców – znających nie tylko topografię naszych zachodnich sąsiadów, ale również język niemiecki.

Decydując się na przewozy do Niemiec mają Państwo pewność przejazdu w trybie door to door. Nasz kierowca zajedzie po Państwa w ustalone wcześniej miejsce – pod sam dom, na parking bądź pod zakład pracy, pomoże zająć miejsce, a następnie zawiezie w dowolny zakątek uroczego miasta Koblencja.

Masz pytania dotyczące podróży?

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Busy do Niemiec jadą przez:

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miastko, Słupsk, Koszalin, Świdwin Białogard, Goleniów, Szczecin, Berlin, Lipsk, Frankfurt nad Menem do Koblenz.

Koblenz – twierdza na wzgórzu

Koblenz – twierdza na wzgórzu

Koblenz – Niemiecki róg

Koblenz – Niemiecki róg

Twierdza Ehrenbreitstein w Koblenz

Twierdza Ehrenbreitstein w Koblenz

centrum Koblenz

centrum Koblenz

Transport na imprezę okolicznościową?

Nie ma problemu, powiedz tylko kiedy i gdzie!

Kierowca na Imprezę Okolicznościową

Nasz kierowca dowiezie Cię z podanego przez Ciebie adresu do miejsca docelowego. Masz plany na imprezę a nie masz transportu? Skontaktuj się z nami.

Zamów kierowcę na imprezę

Kierowca na imprezę okolicznościową?

Zobacz przykładowe trasy z Busem Kościerski

Chcesz skorzystać z naszej oferty?

Możesz się z nami skontaktować lub skorzystać z formularza zamówienia online.
Formularz online Kontakt
Zamówienie Busa Kuścierski