Kościerski Bus
 607 458 109  Wyślij wiadomość  Zarezerwuj przejazd

Przewóz pasażerski do Hanoweru

Nasi zachodni sąsiedzi rok rocznie przyciągają całą rzeszę turystów z Polski. Niemcy coraz częściej wybierane są nie tylko przez osoby młode, ale również rodziców z dziećmi i seniorów. Decydując się na stosunkowo krótką podróż np. do Hanoweru, warto pomyśleć o wygodnym i co najważniejsze, bezpiecznym transporcie. To, co pragniemy Państwu zaoferować to niebywale komfortowe… busy do Niemiec.

Niemcy – tak blisko, a zarazem tak daleko…

Chociaż wydaje się, że dojazd do Niemiec jest prosty i wygodny, ilość tanich, a zarazem bezpiecznych rozwiązań jest ograniczona. Dla szczególnie wymagających Odbiorców przygotowano połączenia lotnicze – te jednak, ze względu na swoje zalety są drogie. Własny samochód znacząco ogranicza komfort – zwłaszcza dla samego kierowcy. Pociągi (nie tylko w Polsce) charakteryzują się sporymi opóźnieniami. Najkorzystniejszym, a zarazem najpewniejszym środkiem transportu jest bus.

Busy do Niemiec to rozwiązanie dedykowane dla każdego – nie tylko dla Klientów Indywidualnych, ale również Klientów Biznesowych (firm i zakładów pracy), a także grup zorganizowanych. Wygodny, a zarazem bezpieczny bus doskonale sprawdzi się w przypadku dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Odpowiednio zaopatrzony bez wątpienia wpłynie na komfort jazdy – nawet do najdalszych zakątków naszych zachodnich sąsiadów.

Przestronne, wygodne, komfortowe – dysponujemy nowoczesną, w pełni sprawną flotą pojazdów, w pełni przystosowaną nawet do najdalszych podróży. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że nie mamy sobie równych. Nasi najznamienitsi kierowcy z największą przyjemnością dowiozą Państwa pod wskazany adres zlokalizowany na terenie Niemiec (Hanower).

Jak działamy ?

Szybko, sprawnie i terminowo. Przewozy do Niemiec to rozwiązanie dedykowane najbardziej wymagającym. Nasz kierowca odbierze Cię spod wskazanego adresu i zawiezie w dowolny zakątek Niemiec (Hanower).

Masz pytania dotyczące podróży? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami jeszcze dziś!
Busy do Niemiec jadą przez:

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miasto, Słupsk, Koszalin, Świdwin Białogard, Goleniów, Szczecin, Berlin, Magdeburg do Hanoweru.

Hanower ratusz

Hanower ratusz

Hanower plac

Hanower plac

Hanower centrum miasta

Hanower centrum miasta

Hanower z lotu ptaka

Hanower z lotu ptaka

Transport na imprezę okolicznościową?

Nie ma problemu, powiedz tylko kiedy i gdzie!

Kierowca na Imprezę Okolicznościową

Nasz kierowca dowiezie Cię z podanego przez Ciebie adresu do miejsca docelowego. Masz plany na imprezę a nie masz transportu? Skontaktuj się z nami.

Zamów kierowcę na imprezę

Kierowca na imprezę okolicznościową?

Zobacz przykładowe trasy z Busem Kościerski

Chcesz skorzystać z naszej oferty?

Możesz się z nami skontaktować lub skorzystać z formularza zamówienia online.
Formularz online Kontakt
Zamówienie Busa Kuścierski