Kościerski Bus
 607 458 109  Wyślij wiadomość  Zarezerwuj przejazd

Przewozy do Niemiec z Gdańska do Bremen

Przewóz osób na trasie Polska – Niemcy to nasza specjalność. Tym razem pragniemy zaprezentować Wam naszą kultową trasę… Bremen.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz „podwózki” do pracy, sprawdzonego środka transportu na długi weekend czy po prosu szukasz taniego rozwiązania – Kaszubskie Busy zapewnią Ci maksymalny komfort i pełne bezpieczeństwo w niskiej, atrakcyjnej cenie. Wyjazdy do Niemiec charakteryzują się dość wysoką ceną. Mimo znacznej konkurencji, szereg rygorystycznych wymogów prawnych sprawia, że transport osób nawet do tych wiodących miast bywa mocno utrudniony. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stworzyliśmy dlań wyjątkową ofertę. Busy Pomorskie prezentują… kompleksowy przewóz osób z Polski do Bremen (Niemcy) i z Bremen do Polski.

Dysponujemy nowoczesną, w pełni sprawną flotą pojazdów przystosowanych do potrzeb każdej grupy. Kościerskie Busy wyposażone zostały w szereg praktycznych udogodnień – wygodne siedzenia sprzyjające słodkiemu leniuchowaniu w czasie podróży, odpowiednio dobraną wentylację warunkującą komfort jazdy latem i zimą, Internet umożliwiający śledzenie mediów społecznościowych, a także gniazdka elektryczne pozwalające podładować telefon o każdej porze dnia i nocy. To, co pragniemy Wam zaprezentować to wygodny transporty w trybie „od drzwi do drzwi”. Klient odbierany jest z dogodnego dlań miejsca na terenie Polski i przewożony pod dowolny, wskazany wcześniej adres.

Zastanawiasz się, jak to wygląda w praktyce? Doświadczony kierowca podjedzie po Ciebie i Twoją ekipę pod wskazany wcześniej adres. Zależnie od Twoich potrzeb, pomoże Ci się „zapakować” oraz zająć miejsce w busie. Jako że nasza ekipa doskonale włada językiem niemieckim, z największą przyjemnością pomoże Ci rozwiązać wszystkie problemy wynikające z bariery językowej. Uwaga! Kościerski Bus umożliwia Wam podróż z czworonogiem! Jeżeli marzy Ci się przejażdżka z pupilem, poinformuj wcześniej o tym fakcie naszego przedstawiciela.

Masz więcej pytań? Kaszubskie Busy szybko rozwieją Twoje wątpliwości. Jeszcze dziś skontaktuj się z pracownikiem naszej firmy.
Przewóz do Niemiec na trasie:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miasto, Słupsk, Koszalin, Świdwin Białogard, Goleniów, Szczecin, Rostock, Lubeka, Hamburg do Bremen.
Bremen Gielda

Bremen Gielda

Dorint Park Hotel Bremen

Dorint Park Hotel Bremen

Historic town hall of Bremen

Historic town hall of Bremen

Bremen City Weser

Bremen City Weser

Transport na imprezę okolicznościową?

Nie ma problemu, powiedz tylko kiedy i gdzie!

Kierowca na Imprezę Okolicznościową

Nasz kierowca dowiezie Cię z podanego przez Ciebie adresu do miejsca docelowego. Masz plany na imprezę a nie masz transportu? Skontaktuj się z nami.

Zamów kierowcę na imprezę

Kierowca na imprezę okolicznościową?

Zobacz przykładowe trasy z Busem Kościerski

Chcesz skorzystać z naszej oferty?

Możesz się z nami skontaktować lub skorzystać z formularza zamówienia online.
Formularz online Kontakt
Zamówienie Busa Kuścierski