Kościerski Bus
 607 458 109  Wyślij wiadomość  Zarezerwuj przejazd

Bus z Polski do Köln

Czwarte co do wielkości miasto Niemiec zaprasza! Tym razem zabierzemy Was w podróż do jednego z najbardziej urokliwych zakątków naszych zachodnich sąsiadów… do Kolonii. Co wyjątkowego kryje się w tym niepozornym kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia? Jeden z największych ośrodków przemysłowych Niemiec rok rocznie przyciąga niezliczoną ilość spragnionych lepszej pracy Polaków. Kolonia to jeden z wiodących kierunków nie tylko jeśli chodzi o zwiększenie jakości życia, ale również… edukację. W jednej z najstarszych wszechnic Niemiec kształci się ponad 44 tys. studentów – również naszych rodaków. Kluczowy historyczny ośrodek kultu religijnego dzisiaj stanowi siedzibę arcybiskupstwa. Kolonia to kierunek dedykowany spragnionym wrażeń młodym umysłom, wszelkiej maści turystom, pracownikom chcącym polepszyć swój byt, a także wszystkim tym, którzy po prostu nie lubią siedzieć w domu.

Kościerski Bus prezentuje kompleksowy przewóz osób na trasie Polska – Niemcy (Köln). Jeżeli potrzebujesz szybkiego transportu z dowolnego zakątka Kaszub pod ściśle wskazany adres, to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie. Naszą specjalnością jest komfortowy, w pełni bezpieczny przewóz pracowników, turystów, studentów, a także spragnionych widoku rodziny Polaków na zasadzie „od drzwi do drzwi”. Współpracujemy zarówno z Klientami Indywidualnymi jak i Klientami Biznesowymi – firmami, zakładami pracy, przedstawicielami handlowymi, organizacjami pracowniczymi, grupami zorganizowanymi.

W Wasze ręce oddajemy busy do Niemiec, nowoczesną flotę, przestronnych i wygodnych pojazdów. Kościerskie Busy sprzyjają szybkiej, komfortowej, a co najważniejsze bezpiecznej jeździe na trasie Polska – Niemcy (i odwrotnie). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, umożliwiamy im przewóz ukochanych czworonogów. Kwestię tą prosimy uzgadniać z naszym pracownikiem.

W razie problemów bądź wątpliwości przedstawiciele Kaszubskich Busów służą radą i doświadczeniem. Zapraszamy do kontaktu.
Kościerki bus jedzie przez:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miasto, Słupsk, Koszalin, Świdwin Białogard, Goleniów, Szczecin, Berlin, Hannower, Dortmund do Kolonii.
Most Hohenzollernów with Cathedral

Most Hohenzollernów with Cathedral

cipf-es.org href=”https://bus-do-niemiec.pl/wp-content/uploads/2023/04/kolonia-2.jpg”>Most Hohenzollernów w Kolonii

Most Hohenzollernów w Kolonii

Kolonia Ren Dom

Kolonia Ren Dom

Katedra w Kolonii

Katedra w Kolonii

Transport na imprezę okolicznościową?

Nie ma problemu, powiedz tylko kiedy i gdzie!

Kierowca na Imprezę Okolicznościową

Nasz kierowca dowiezie Cię z podanego przez Ciebie adresu do miejsca docelowego. Masz plany na imprezę a nie masz transportu? Skontaktuj się z nami.

Zamów kierowcę na imprezę

Kierowca na imprezę okolicznościową?

Zobacz przykładowe trasy z Busem Kościerski

Chcesz skorzystać z naszej oferty?

Możesz się z nami skontaktować lub skorzystać z formularza zamówienia online.
Formularz online Kontakt
Zamówienie Busa Kuścierski