Kościerski Bus
 607 458 109  Wyślij wiadomość  Zarezerwuj przejazd

Bus z Polski do Köln

Czwarte co do wielkości miasto Niemiec zaprasza! Tym razem zabierzemy Was w podróż do jednego z najbardziej urokliwych zakątków naszych zachodnich sąsiadów… do Kolonii. Co wyjątkowego kryje się w tym niepozornym kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia? Jeden z największych ośrodków przemysłowych Niemiec rok rocznie przyciąga niezliczoną ilość spragnionych lepszej pracy Polaków. Kolonia to jeden z wiodących kierunków nie tylko jeśli chodzi o zwiększenie jakości życia, ale również… edukację. W jednej z najstarszych wszechnic Niemiec kształci się ponad 44 tys. studentów – również naszych rodaków. Kluczowy historyczny ośrodek kultu religijnego dzisiaj stanowi siedzibę arcybiskupstwa. Kolonia to kierunek dedykowany spragnionym wrażeń młodym umysłom, wszelkiej maści turystom, pracownikom chcącym polepszyć swój byt, a także wszystkim tym, którzy po prostu nie lubią siedzieć w domu.

Kościerski Bus prezentuje kompleksowy przewóz osób na trasie Polska – Niemcy (Köln). Jeżeli potrzebujesz szybkiego transportu z dowolnego zakątka Kaszub pod ściśle wskazany adres, to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie. Naszą specjalnością jest komfortowy, w pełni bezpieczny przewóz pracowników, turystów, studentów, a także spragnionych widoku rodziny Polaków na zasadzie „od drzwi do drzwi”. Współpracujemy zarówno z Klientami Indywidualnymi jak i Klientami Biznesowymi – firmami, zakładami pracy, przedstawicielami handlowymi, organizacjami pracowniczymi, grupami zorganizowanymi.

W Wasze ręce oddajemy busy do Niemiec, nowoczesną flotę, przestronnych i wygodnych pojazdów. Kościerskie Busy sprzyjają szybkiej, komfortowej, a co najważniejsze bezpiecznej jeździe na trasie Polska – Niemcy (i odwrotnie). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, umożliwiamy im przewóz ukochanych czworonogów. Kwestię tą prosimy uzgadniać z naszym pracownikiem.

W razie problemów bądź wątpliwości przedstawiciele Kaszubskich Busów służą radą i doświadczeniem. Zapraszamy do kontaktu.
Kościerki bus jedzie przez:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miasto, Słupsk, Koszalin, Świdwin Białogard, Goleniów, Szczecin, Berlin, Hannower, Dortmund do Kolonii.
Most Hohenzollernów with Cathedral

Most Hohenzollernów with Cathedral

Most Hohenzollernów w Kolonii

Most Hohenzollernów w Kolonii

Kolonia Ren Dom

Kolonia Ren Dom

Katedra w Kolonii

Katedra w Kolonii

Transport na imprezę okolicznościową?

Nie ma problemu, powiedz tylko kiedy i gdzie!

Kierowca na Imprezę Okolicznościową

Nasz kierowca dowiezie Cię z podanego przez Ciebie adresu do miejsca docelowego. Masz plany na imprezę a nie masz transportu? Skontaktuj się z nami.

Zamów kierowcę na imprezę

Kierowca na imprezę okolicznościową?

Zobacz przykładowe trasy z Busem Kościerski

Chcesz skorzystać z naszej oferty?

Możesz się z nami skontaktować lub skorzystać z formularza zamówienia online.
Formularz online Kontakt
Zamówienie Busa Kuścierski