Kościerski Bus
 607 458 109  Wyślij wiadomość  Zarezerwuj przejazd

Przewozy pasażerskie do Lipska

Po niemiecku Leipzig, po polsku natomiast Lipsk – oto jedna z naszych wiodących tras. Przewozy do Niemiec, w szczególności w stronę Saksonii, cieszą się niesłabnącą popularnością. Drugi w kolejności ośrodek przemysłowy i jedno z najważniejszych centrów handlu w kraju, ośrodek kultury oraz nauki z tradycją liczącą sobie kilkaset lat – Lipsk rok rocznie przyciąga niezliczoną ilość turystów, studentów, naukowców, specjalistów i osób poszukujących pracy.

Krótki weekend bądź dłuższy wypoczynek

Lipsk to wyjątkowe miasto, w którym każdy z nas znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Na koneserów sztuki czekają niezwykle urokliwe obiekty renesansowe i barokowe, w tym zabytkowe pierzeje Rynku. Liczne kościoły i obiekty kultu religijnego bez wątpienia zachwycą wielbicieli sztuki sakralnej. Będąc w Lipsku nie sposób pominąć Pałacu Królewskiego, a także Pałacu w Gohlis. Wśród zasługujących na uwagę atrakcji na szczególne uwzględnienie zasługuje Ogród Zoologiczny. Założony w 1878 roku szczyci się blisko tysiącem gatunków różnorodnych zwierząt.

Lipsk cieszy się niesłabnącą popularnością nie tylko ze względu na swoje walory turystyczne. Jedno z ważniejszych miast Niemiec stanowi kluczowy dla kraju ośrodek przemysłu transportowego, maszynowego, odzieżowego, elektronicznego, chemicznego, a także poligraficznego. W Fabryce Porsche oraz BMW możemy spotkać wielu naszych rodaków.

Jak szybko dostać się do Lipska?

Odpowiedź jest prosta: busy do Niemiec. Chcąc szybko, bezpiecznie, komfortowo oraz tanio dojechać do Lipska najlepiej skorzystać z profesjonalnego przewozu busami. Wygodne, nowoczesne i w pełni zaopatrzone pojazdy bez wątpienia przypadną do gustu dzieciom, młodzieży, dorosłym oraz seniorom. Po wcześniejszej rezerwacji możliwa jest podróż z czworonogiem. Doświadczeni kierowcy  kościerskiego busa doskonale znajdą topografie Niemiec. W przypadku trudności związanych z niezapowiedzianą kontrolą drogową, pomogą Państwu porozumieć się z odpowiednimi służbami.

Masz pytania dotyczące podróży?

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Busy do Niemiec jadą przez:

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miasto, Słupsk, Koszalin, Świdwin Białogard, Goleniów, Szczecin, Berlin, Halle do Lupsk.

stary ratusz w Lipsku

stary ratusz w Lipsku

kościół św. Tomasza w Lipsku

kościół św. Tomasza w Lipsku

Plac Augusta w Lipsku

Plac Augusta w Lipsku

Lipsk – panorama miasta

Lipsk – panorama miasta

Transport na imprezę okolicznościową?

Nie ma problemu, powiedz tylko kiedy i gdzie!

Kierowca na Imprezę Okolicznościową

Nasz kierowca dowiezie Cię z podanego przez Ciebie adresu do miejsca docelowego. Masz plany na imprezę a nie masz transportu? Skontaktuj się z nami.

Zamów kierowcę na imprezę

Kierowca na imprezę okolicznościową?

Zobacz przykładowe trasy z Busem Kościerski

Chcesz skorzystać z naszej oferty?

Możesz się z nami skontaktować lub skorzystać z formularza zamówienia online.
Formularz online Kontakt
Zamówienie Busa Kuścierski