Kościerski Bus
 607 458 109  Wyślij wiadomość  Zarezerwuj przejazd

Transfer pasażerski z Polski do Münster

Planujesz wyjazd do Niemiec? „Chodzi Ci po głowie” Nadrenia Północna-Westfalia? Poszukujesz sprawdzonego środka transportu? Doskonale trafiłeś! Kościerski Bus specjalizuje się w szybkich, komfortowych i co najważniejsze bezpiecznych przejazdach na trasie Polska – Niemcy oraz Niemcy – Polska. Tym razem pragniemy zaprezentować Wam jeden z naszych Kultowych szlaków… Münster.

Münster to jedno z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miast zlokalizowanych w tym regionie. Rok rocznie odwiedza je kilkaset tysięcy turystów – również zagranicznych. Zakątek ten cieszy się dużą popularnością ze względu na coroczny jarmark bożonarodzeniowy. Niewielkie uprzemysłowienie sprawia, że Münster nie jest preferowany jako wiodący kierunek osób poszukujących pracy. Niebywale urokliwe posiada jednak wiele uczelni wyższych, przyciągających wielu studentów – również z Polski.

Droga do Münster wcale nie musi być nudna i męcząca. Kluczem do sukcesu jest odpowiedni środek transportu. My proponujemy Wam wygodne, przestronne i w pełni bezpieczne busyKościerskie Busy to rozwiązanie dedykowane najbardziej wymagającym Odbiorcom. Nasza firma dysponuje nowoczesną flotą pojazdów. Każdy samochód zaopatrzony został w szereg udogodnień sprzyjających komfortowej podróży nawet w przypadku nieco wydłużonych tras. Oferujemy Wam dostęp do WiFi, gniazdka elektryczne, a także wentylację. W kaszubskich busach można przewozić zwierzęta! Podróż z pupilami należy wcześniej zgłosić.

Busy do Niemec charakteryzują się niezwykle bogatą ofertą transportu osób na trasie Polska – Niemcy (w szczególności województwo pomorskie i zachodniopomorskie). Jak to wygląda w praktyce? Działamy a zasadzie „od drzwi do drzwi”. Nasz kierowca nie tylko przyjedzie po Ciebie pod wskazany adres, pomoże Ci się „zapakować” oraz zająć miejsce, ale również odwiezie w dowolne miejsce zlokalizowane na terenie Münster. Wszystko szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Chcesz się zatrzymać na stacji benzynowej? Masz ochotę zapalić? A może jesteś głodny? Nasza kadra doskonale włada językiem niemieckim – z największą przyjemnością pomoże Ci pokonać barierę językową.
Busy do Niemiec jadą przez:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miasto, Słupsk, Koszalin, Świdwin Białogard, Goleniów, Szczecin, Berlin, Magdeburg, Brunszwik, Hanower, Bielefeld do Münster.
Zamek w Münster

Zamek w Münster

Münster Główny Rynek

Münster Główny Rynek

Münster Stadtschloss Westfalen

Münster Stadtschloss Westfalen

Münster Fort

Münster Fort

Transport na imprezę okolicznościową?

Nie ma problemu, powiedz tylko kiedy i gdzie!

Kierowca na Imprezę Okolicznościową

Nasz kierowca dowiezie Cię z podanego przez Ciebie adresu do miejsca docelowego. Masz plany na imprezę a nie masz transportu? Skontaktuj się z nami.

Zamów kierowcę na imprezę

Kierowca na imprezę okolicznościową?

Zobacz przykładowe trasy z Busem Kościerski

Chcesz skorzystać z naszej oferty?

Możesz się z nami skontaktować lub skorzystać z formularza zamówienia online.
Formularz online Kontakt
Zamówienie Busa Kuścierski