Kościerski Bus
 607 458 109  Wyślij wiadomość  Zarezerwuj przejazd

Z Kościerskim busem do Magdeburga

Jedno z najpiękniejszych niemieckich miast zlokalizowane nad rzeką Łabą zaprasza nie tylko spragnionych wrażeń turystów, ale również osoby poszukujące pracy. Ten wyjątkowy zakątek naszych zachodnich sąsiadów charakteryzuje się nie tylko bajecznym krajobrazem, ale także dość rozwiniętym przemysłem. Magdeburg to ważny ośrodek naukowo-kulturalny. Dwie niezwykle prestiżowe uczelnie wyższe rok rocznie przyciągają do siebie całą rzeszę zagranicznych studentów. Planujesz wyjazd do Niemiec? Świetnie trafiłeś! Kościerski Bus przygotował dla Ciebie niezwykle atrakcyjną ofertę przejazdu na trasie Polska – Magdeburg (i odwrotnie Magdeburg – Polska). Jeżeli szukasz sprawdzonego, bezpiecznego, a przy okazji również taniego rozwiązania, ta opcja jest właśnie dla Ciebie.

Nasze Kaszubskie Busy współpracują nie tylko z Klientami Indywidualnymi (przyszłymi pracownikami, w tym sezonowymi, turystami, studentami, osobami odwiedzającymi rodzinę), ale również z Klientami Biznesowymi (firmami i zakładami pracy, wycieczkami zorganizowanymi, szkołami, jednostkami sektora publicznego etc.). To, co pragniemy Wam zaoferować to nie tylko szybki i wygodny transport z punkt A do punktu B. Nasza firma działa w oparciu o zasadę „od drzwi do drzwi”. Nasz kierowca podjedzie po Was pod dowolny adres, pomoże się „zapakować” i zająć miejsce, a następnie zawiezie w dowolne miejsce zlokalizowane w Magdeburgu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, umożliwiamy przewóz zwierząt. Związane z tym kwestie prosimy zgłaszać naszemu pracownikowi jeszcze na etapie rezerwacji miejsca.

Busy do Niemiec z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego to wygodne rozwiązanie, które przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym Odbiorcom. Nowoczesne, w pełni wyposażone pojazdy sprzyjają wygodnej jeździe nawet przez długie godziny. Każdy samochód posiada dostęp do WiFi, klimatyzację oraz indywidualne światło.

Masz pytania dotyczące podróży? Nie wiesz jak się do niej przygotować? A może chcesz uzgodnić dodatkowe kwestie? Zadzwoń do nas jeszcze dziś!
Busy do Niemiec jadą przez:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miasto, Szczecinek, Goleniów, Szczecin, Berlin, Poczdam do Magdeburg.
Magdeburg widok z rzeki Elbe (Łaby)

Magdeburg widok z rzeki Elbe (Łaby)

Katedra w Magdeburgu

Katedra w Magdeburgu

Magdeburg Zielona Cytadela

Magdeburg Zielona Cytadela

Magdeburg Widok z lotu ptaka

Magdeburg Widok z lotu ptaka

Transport na imprezę okolicznościową?

Nie ma problemu, powiedz tylko kiedy i gdzie!

Kierowca na Imprezę Okolicznościową

Nasz kierowca dowiezie Cię z podanego przez Ciebie adresu do miejsca docelowego. Masz plany na imprezę a nie masz transportu? Skontaktuj się z nami.

Zamów kierowcę na imprezę

Kierowca na imprezę okolicznościową?

Zobacz przykładowe trasy z Busem Kościerski

Chcesz skorzystać z naszej oferty?

Możesz się z nami skontaktować lub skorzystać z formularza zamówienia online.
Formularz online Kontakt
Zamówienie Busa Kuścierski