Kościerski Bus
 607 458 109  Wyślij wiadomość  Zarezerwuj przejazd

Bus z Polski do Frankfurtu nad Menem

Oferta Kościerskiego Busa nieustannie się powiększa! Szerokie spektrum proponowanych rozwiązań sprawia, że nie mamy sobie równych. Tym razem pragniemy zabrać Was w wyjątkową podróż do… Frankfurtu nad Menem. Postaw na sprawdzony transport na trasie Polska – Niemcy i Niemcy – Polska (ze szczególnym uwzględnieniem województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego).

Piąte co do wielkości miasto Niemiec, a zarazem jedna z najważniejszych metropolii finansowych na świecie – Frankfurt nad Menem to miasto, w którym każdy z nas znajdzie to czego szuka. Region ten zrzesza centrale największych prywatnych banków (m.in. Deutsche Bank), banków komercyjnych (np. SEB AG), prywatnych domów bankierskich oraz ważnych instytucji finansowych. W samym Frankfurcie swoją siedzibę ma kilkaset zagranicznych banków. Niewiele osób wie, że jest do drugie w świecie miejsce obrotu papierami wartościowymi, odpowiedzialne za większość rynku krajowego. Oczywiście, Frankfurt nad Menem to również wiodący ośrodek przemysłowy. W miejsce znajdziemy siedziby największych, a zarazem najbardziej znanych firm z branży chemicznej, oprogramowania komputerowego oraz call center.

Frankfurt nad Menem to kierunek dedykowany wszystkim, którzy poszukują pracy, mają w planach większe zlecenie na kontrakcie, pragną odwiedzić jedne z największych imprez targowych (muzyczne, samochodowe, książki i inne branżowe), chcą zainwestować większą sumę pieniędzy bądź zamierzają poszerzyć wykształcenie. Nasze busy do Niemiec specjalizują się w szybkim i bezpiecznym przewozie osób na trasie województwo pomorskie/zachodniopomorskie – Frankfurt nad Menem. Jak to działa? Powiedz nam skąd i gdzie chcesz jechać, a my zrobimy swoje. Nie tylko przyjedziemy po Ciebie we wskazane miejsce, ale również pomożemy Ci się „zapakować” i zająć miejsce oraz odwieziemy pod dowolny wskazany adres na terenie miasta i okolic.

Nie chcesz na czas podróży rozstawać się ze swoim pupilem? Kościerskie Busy umożliwiają transport zwierząt. W tym celu skonsultuj się z naszym pracownikiem bądź powiadom go o tym fakcie jeszcze na etapie rezerwacji
Busy do Niemiec jadą przez:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miasto, Słupsk, Koszalin, Świdwin Białogard, Goleniów, Szczecin, Berlin, Lipsk do Frankfurtu nad Menem .
Frankfurt widok z lotu ptaka

Frankfurt widok z lotu ptaka

Frankfurt Centrum Miasta

Frankfurt Centrum Miasta

Frankfurt Dworzec Centralny

Frankfurt Dworzec Centralny

Frankfurt widok z rzeki

Frankfurt widok z rzeki

Transport na imprezę okolicznościową?

Nie ma problemu, powiedz tylko kiedy i gdzie!

Kierowca na Imprezę Okolicznościową

Nasz kierowca dowiezie Cię z podanego przez Ciebie adresu do miejsca docelowego. Masz plany na imprezę a nie masz transportu? Skontaktuj się z nami.

Zamów kierowcę na imprezę

Kierowca na imprezę okolicznościową?

Zobacz przykładowe trasy z Busem Kościerski

Chcesz skorzystać z naszej oferty?

Możesz się z nami skontaktować lub skorzystać z formularza zamówienia online.
Formularz online Kontakt
Zamówienie Busa Kuścierski