Kościerski Bus
 607 458 109  Wyślij wiadomość  Zarezerwuj przejazd

Busem do Frankfurtu nad Menem

Oferta Kościerskiego Busa nieustannie się powiększa! Szerokie spektrum proponowanych rozwiązań sprawia, że nie mamy sobie równych. Tym razem pragniemy zabrać Was w wyjątkową podróż do… Frankfurtu nad Menem. Postaw na sprawdzony transport na trasie Polska – Niemcy i Niemcy – Polska (ze szczególnym uwzględnieniem województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego).

Piąte co do wielkości miasto Niemiec, a zarazem jedna z najważniejszych metropolii finansowych na świecie – Frankfurt nad Menem to miasto, w którym każdy z nas znajdzie to czego szuka. Region ten zrzesza centrale największych prywatnych banków (m.in. Deutsche Bank), banków komercyjnych (np. SEB AG), prywatnych domów bankierskich oraz ważnych instytucji finansowych. W samym Frankfurcie swoją siedzibę ma kilkaset zagranicznych banków. Niewiele osób wie, że jest do drugie w świecie miejsce obrotu papierami wartościowymi, odpowiedzialne za większość rynku krajowego. Oczywiście, Frankfurt nad Menem to również wiodący ośrodek przemysłowy. W miejsce znajdziemy siedziby największych, a zarazem najbardziej znanych firm z branży chemicznej, oprogramowania komputerowego oraz call center.

Frankfurt nad Menem to kierunek dedykowany wszystkim, którzy poszukują pracy, mają w planach większe zlecenie na kontrakcie, pragną odwiedzić jedne z największych imprez targowych (muzyczne, samochodowe, książki i inne branżowe), chcą zainwestować większą sumę pieniędzy bądź zamierzają poszerzyć wykształcenie. Nasze busy do Niemiec specjalizują się w szybkim i bezpiecznym przewozie osób na trasie województwo pomorskie/zachodniopomorskie – Frankfurt nad Menem. Jak to działa? Powiedz nam skąd i gdzie chcesz jechać, a my zrobimy swoje. Nie tylko przyjedziemy po Ciebie we wskazane miejsce, ale również pomożemy Ci się „zapakować” i zająć miejsce oraz odwieziemy pod dowolny wskazany adres na terenie miasta i okolic.

Nie chcesz na czas podróży rozstawać się ze swoim pupilem? Kościerskie Busy umożliwiają transport zwierząt. W tym celu skonsultuj się z naszym pracownikiem bądź powiadom go o tym fakcie jeszcze na etapie rezerwacji
Busy do Niemiec jadą przez:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, Starogard Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Miasto, Słupsk, Koszalin, Świdwin Białogard, Goleniów, Szczecin, Berlin, Lipsk do Frankfurtu nad Menem .
Frankfurt widok z lotu ptaka

Frankfurt widok z lotu ptaka

Frankfurt Centrum Miasta

Frankfurt Centrum Miasta

Frankfurt Dworzec Centralny

Frankfurt Dworzec Centralny

Frankfurt widok z rzeki

Frankfurt widok z rzeki

Transport na imprezę okolicznościową?

Nie ma problemu, powiedz tylko kiedy i gdzie!

Kierowca na Imprezę Okolicznościową

Nasz kierowca dowiezie Cię z podanego przez Ciebie adresu do miejsca docelowego. Masz plany na imprezę a nie masz transportu? Skontaktuj się z nami.

Zamów kierowcę na imprezę

Kierowca na imprezę okolicznościową?

Zobacz przykładowe trasy z Busem Kościerski

Chcesz skorzystać z naszej oferty?

Możesz się z nami skontaktować lub skorzystać z formularza zamówienia online.
Formularz online Kontakt
Zamówienie Busa Kuścierski